O nás

Vítame Vás na stránke spoločnosti Desire SK s.r.o., zapísanej v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I dňa 27.04.2011. Spoločnosť sa zaoberala predovšetkým aranžovaním kvetinovej výzdoby interiérov a exteriérov a organizovaním kultúrnych a spoločenských udalostí. Neskôr v roku 2015 prišlo k zlúčeniu spoločnosti s dvomi ďalšími podnikateľskými subjektami, ktoré sa do toho času venovali záhradnej architektúre a stavebníctvu. Vznikla tak spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti záhradníctva, stavebníctva a floristiky.

Priorita činnosti firmy od založenia bola a v budúcnosti bude spokojnosť klienta pri poskytnutí najvyššej kvality s čo najnižšími nákladmi. Spoločnosť sa momentálne sústreďuje predovšetkým na realizácie záhradných a stavebných úprav pre súkromnú i verejnú sféru, kompletne zastrešuje exteriérové práce počnúc terasami, pergolami, spevnenými plochami pre parkovanie a komunikáciu, kompletnými záhradnými prácami vrátane automatického zavlažovania a v neposlednej rade aranžovaniu a kvetinovej výzdobe. Samozrejmosťou je i vypracovanie samotného projektu špecialistom.

 

 

Náš tím

Ing. Matej Fischer – záhradný architekt

V roku 2009 úspešne ukončil štúdium záhradnej architektúry so zameraním na krajinnú a parkovú architektúru na Fakulte architektúry a Stavebnej fakulte STU v Bratislave. Už popri škole pracoval externe v realizačnej firme ako realizátor a neskôr ako vedúci tímu. Po skončení VŠ sa rozhodol ísť vlastnou cestou a postupne do dnešného dňa zrealizoval množstvo záhradných projektov. Momentálne je spolukonateľ spoločnosti a zastáva post architekta, záhradného poradcu a samotného realizátora.

Ing. František Klíma – stavebný inžinier

Taktiež v roku 2009 úspešne ukončil štúdium na Stavebnej fakulte STU v Bratislave, odbor ekonomika a riadenie stavebníctva. Po ukončení pôsobil 2 roky vo verejnej správe ako koordinátor projektov financovaných predovšetkým z prostriedkov EU. Neskôr pôsobil v súkromnej sfére, kde získal potrebné skúsenosti a poznatky o obchode a podnikaní. K práci v tejto oblasti ho priviedol záujem o exteriérový dizajn, túžba po zmene a sebarealizácii. V tíme sa stará o ekonomiku, marketing a realizáciu projektov.

 

moderngarden
fischer@moderngarden.sk 00421 907 194 084 klima@moderngarden.sk 00421 944 097 201